Select Page

Známá Krizová esence v různých formách: kapky, měkké pastilky, krém, chladivý gel, gelové perličky, sprej

Vedle namíchání Bachových esencí na míru přímo pro Vaši individuální potřebu nabízím jako doplněk možnost zakoupení originálně balené Krizové esence ve formě pastilek, krému, gelu, rozpustných perliček nebo spreje nebo namíchání Krizové esence do lahvičky o obsahu 50 ml (s alkoholem nebo bez).

Co je Krizová esence?
Krizová esence je nejznámější esencí z Bachovy květové terapie. Mnoho lidí dokonce ani netuší, že jde jen o jednu z dlouhé řady kombinací esencí, které nám pomáhají vyrovnávat se s tím co nás v životě potkává. Bachova květová terapie je bioenergetická medicína osvědčená od 30. let 20. století po celém světě. Vylaďuje naši energii do optimální rovnováhy a tím silně ovlivňuje také naše fyzické tělo a řeší příčiny nemocí.

Složení Krizové esence: esence bílé lesní révy, netýkavky, devaterníku, slívy a snědku.
100 % přírodní, nemá žádné kontraindikace ani vedlejší účinky.
Nejde o výtažky, mohou ji tedy používat i těhotné ženy nebo alergici.
Nevyvolává závislost!

Použití: při jakémkoli akutním stresu kdy potřebujeme rychlé řešení – např. konflikt, důležitá schůzka, test, pracovní pohovor, návštěva zubaře, operace, porod, šok, úraz, cestování letadlem, noční můra, hysterie, vzdor u dětí. Stres při soudním líčení, před veřejným vystoupením, při úmrtí v rodině. Všechny dramatické a vyhrocené situace. Jde o velmi rychlou a účinnou první pomoc.

Při komplexnějších obtížích doporučuji namíchání Bachovy terapie na míru pro Vaši individuální potřebu. Vhodné např. v těchto případech: únava až vyčerpání, návaly paniky, deprese, žárlivost, výčitky, hyperaktivita a ADHD, úzkost (i obsesivně kompulzívní porucha), pocit osamění, přecitlivělost, nízké sebevědomí, nedostatek motivace, přetížení množstvím úkolů, pro posílení komunikace v partnerském vztahu (zlepšení naslouchání druhému, flexibilita), fobie, potíže se spánkem.
Kompletní přehled toho s čím Bachovy esence dokáží pomoci

Krizovou esenci si můžete objednat v těchto formách:
Kontakt pro objednání

  • Krizová esence jako součást Vaší osobní směsi Bachovy terapie
   Pokud je to třeba, Krizovou esenci lze přidat do Vaší užívací lahvičky k dalším esencím, které potřebujete.
   Individuální směs Bachových esencí na míru – 50 ml, 500 Kč.
   Cena zahrnuje konzultaci (osobní, písemná, telefonická, přes Skype) a lahvičku Bachových esencí.
   Míchám větší lahvičky, které mají obsah 50 ml a vystačí na 6 týdnů (místo obvyklých 3-4).
   Používám výhradně originální Bachovy esence z Anglie.
  • Krizová esence kapky (Rescue remedy)
   Originálně balené (vhodné např. jako dárek) – 20 ml, 380 Kč
   Krizová esence namíchaná do lahvičky – s alkoholem nebo bez alkoholu – 50 ml, 400 Kč
  • Krizová esence pastilky (Krizové pastilky, Rescue pastilky)
   Praktické balení měkkých pastilek s Krizovou esencí (velikost a konzistence jako haribo). Vhodné pro děti (např. období vzdoru, pobyt na táboře, návštěva zubaře, zkoušky), ale i pro dospělé (cestování, důležitá schůzka, pracovní pohovor, před operací, konflikt atd.). 100 % přírodní, neobsahují cukr ani alkohol. Příchuť: pomeranč, brusinka, černý rybíz, citrón.
   Balení 50 g (okolo 35 ks pastilek), 250 Kč.
  • Krizová esence perličky (Rescue Pearls)
   Obdoba pastilek, obsahuje gelové perličky s příchutí pomeranče a vanilky. Rozpustí se na jazyku a rychle uleví od stresu. Vhodné i jako dárek. Neobsahuje cukr ani alkohol.
   Balení 28 ks, 330 Kč
  • Krizová esence krém (Krizový krém, Rescue krém)
   Krém s Bachovými esencemi. Zklidňuje, hojí, hydratuje, čistí pokožku. Použití: pro osvěžení unavené pokožky, na namožené svaly, po operaci na ošetření uzavřené operační rány a na masáž jizvy, pro masáž bříška při kolikách kojenců, při růstu zoubků, při ekzému, podráždění pokožky, psychické nepohodě (např. při bolestech hlavy potíráme spánky, zápěstí).
   100 % přírodní, vhodné i pro děti nebo dospělé s alergiemi a ekzémem.
   Krém obsahuje velmi známou Krizovou esenci, která zklidňuje, navrací trpělivost, vrací do přítomnosti a celkově harmonizuje nejen pokožku, ale i naši psychiku.
   Balení 30 g, 320 Kč nebo 150 g, 750 Kč.
  • Krizová esence gel (Krizový gel, Rescue gel)
   Chladivý a osvěžující gel s Krizovou esencí. Výborný při bodnutí hmyzem, spálení od sluníčka, bolestech hlavy nebo namožení svalů. Zklidňuje pokožku po depilaci, po holení. Rychle se vstřebává a zklidňuje a vyživuje pokožku.
   Balení 30 g, 350 Kč
  • Krizová esence na spaní (Rescue Night)
   Krizové kapky pro klidné spaní dětí i dospělých. Kromě Krizové esence obsahují esenci bílého kaštanu. Uklidňují naši mysl, aby nám starosti nebránily usnout a mohli jsme spát až do rána. Kvalitní regenerace je základem zdraví a stabilní psychiky. Při větších obtížích doporučuji zvážit namíchání Bachových esencí na míru (viz výše).
   Balení 20 ml, 360 Kč
  • Krizová esence sprej (Rescue spray)
   Krizová esence ve formě spreje. Praktické balení do práce, na cesty, do auta. Bez alkoholu. Pro zvládnutí stresu stačí dvě vstříknutí na jazyk.
   Balení 20 ml, 380 Kč
  • Krizová esence pro děti (Rescue Kids)
   Krizová esence bez alkoholu. Výborná např. při nočních můrách, strachu z lékaře, netrpělivosti, špatném soustředění, při šoku, úrazu, při vzdoru nebo růstu zoubků.Jde o první pomoc, při komplexnějších obtížích doporučuji zvážit namíchání Bachových esencí na míru (viz výše).
   Balení 10 ml, 350 Kč
  • Krizová esence pro zvířata (Rescue Pets)
   Krizová esence bez alkoholu. První volba pro zvířecí miláčky – kočky, psy, koně atd.  Osvědčené při stresu při návštěvě veterináře, cestování, silvestrovských oslavách, změně majitele, šoku, úrazu, operaci. Jde o první pomoc, při komplexnějších obtížích doporučuji zvážit namíchání Bachových esencí na míru (viz výše).
   Balení 10 ml, 350 Kč

Podívejte se také na Bachovy esence – časté otázky
Kontakt pro objednání