All services are available in English 774 028 777 lida@bachovkypraha.cz
Select Page

Každý jeden z nás si v hloubi duše přeje být plně přijímaný a milovaný takový, jaký opravdu je.
Objevit všechny svoje kvality a využít je.
Být sám sebou a skutečně volně dýchat!

Tak proč se nám to tak často nedaří?

 • jsme zamotaní do potíží v praktickém životě (práce, finance, manželství, zdraví..)
  (Leckdy se nevědomě zamotáváme do potíží sami. Je totiž snadnější bojovat se šéfem, exmanželem nebo s nemocí než čelit svým výzvám a změnit sami sebe.)
 • náš každodenní život běží jako po drátkách a my si neuvědomujeme, že bychom mohli usilovat o něco většího
  (Velmi často nás probudí až nějaké potíže – naše vlastní nebo někoho blízkého. Nezapomeňme za ně tedy být i trochu vděční.)
 • uvědomujeme si že bychom mohli usilovat o něco většího, ale chybí nám motivace
  (Tady leží ladem ty neobjevené talenty! Každý z nás nějaký má. Možná o něm zatím jen nevíte.)
 • neseme si v podvědomí pocit, že si opravdové štěstí a úspěch nezasloužíme
  (Protože nejsme dost dobří. A vůbec, co by tomu řekl partner? A jak bych mohl/a chtít víc než dostali od života moji rodiče?)

Můžeme zůstat tam kde jsme nebo projít jedinou bránou, která vede k lepšímu životu: OTEVŘENOST.

Znamená to přiznat si svoje strachy (podvědomé programy) a pracovat s nimi. Znamená to ale taky objevit svoje silné stránky. Naše spokojenost v životě se mnohonásobně prohloubí a konečně můžeme žít takový život, jaký opravdu chceme.

Můžu vám říct, že to je báječný pocit! A proto jsem se rozhodla být tu pro vás, abych vám pomohla otevřít tu vaši bránu.
Vždyť “Co můžeme ztratit, když odhodíme svůj strach?” (Jiří Hamerský, Sedm poselství)

 

Přečtěte si můj příběh nebo prozkoumejte metody, které úspěšně používám:

 

Zkušenosti mých klientů
(jména byla změněna)

“Moc děkuji za povzbudivá slova a za Váš přístup. Začala jsem pracovat se cvičeními, která jste mi doporučila a po dlouhé době mám pocit, že dělám to co bych měla. Teď už si věřím, že to zvládnu.”
Hanka

“Dnes je to týden, co jsem byla na konzultaci u Vás. Užívám také Bachovy esence a cítím se celkově vyrovnanější. Nepřemýšlím tolik nad detaily a žiju současností. Hrozně se mi ulevilo! P.S. Bylo by možné, abych příště přišla i s dcerkou? Bude nastupovat do školky a je velmi citlivá, ráda bych ji na to nějak více připravila.”
Eliška

“Poprvé v životě se cítím opravdu sebevědomý. Líp se díky tomu soustředím a jsem překvapený kolik toho stihnu. Nervy z testů jsem měl o dost menší a na tu novou práci jsem se začal těšit. Děkuju.”
Jakub

“Díky setkání s Vámi líp chápu svoje pocity. Cítím se jistější a trpělivější a zase se těším na chvilky strávené s manželem a dětmi. Takže jsem vám chtěla napsat poděkování. Až mi esence dojdou, znovu se ozvu.”
Barča

“Poslední dny se mi opravdu daří víc se soustředit na svoje pocity a chování… víc si uvědomuji co se děje. Rád bych se zeptal jestli by bylo možné, abych příště přišel i se synem? Je v pubertě a nějak nám vázne komunikace. Když už jsem se do toho pustil, tak bych rád pořádnou změnu”
Honza

Využívám podle potřeby také metody z bioenergetiky a vegetoterapie.