All services are available in English 774 028 777 lida@bachovkypraha.cz
Select Page

Víte, že vaše mysl vám posílá “esemesky”? Pocity frustrace, úzkosti, nedostatku radosti ze života, netrpělivost, vztek, přepětí, neklid.

Všechny pocity do jednoho mají příčiny. A řešení.

Pokud si “esemesky” přečteme včas a začneme na základě nich správně jednat, pak tělo nemusí vysílat větší signály – nemoci těla, psychický kolaps.

Nemoc je způsobena stresem. Když psychické vypětí trvá delší dobu, tělo ho začne vnímat jako pokyn pro náš mozek: Chci se zničit. A protože co chceme, to si do života přitáhneme, nebeský džin vyhoví: Tvé přání je mi rozkazem. Výsledkem jsou nejrůznější obtíže:  poruchy imunity, bolesti zad a celkově přepětí v těle, alergie, ekzém, potíže s trávením, bolesti hlavy, ženské obtíže, podráždění, zhoršená paměť nebo spánek. Ale i závažnější nemoci jako poruchy srdečního rytmu, astma, panické ataky, deprese nebo únavový syndrom. A všechna autoimunitní onemocnění.

Z článku o vážně nemocném mladém muži: „Měl jsem vlastně pořád strach. Strach o to, že nestihnu nějaký deadline, že mi uteče konkurence, že mi peníze nevystačí, že to nezvládnu… Můj život byl poháněný strachem. Představami o tom co by se mohlo stát.”

Jaké rozkazy zadáváte svému džinovi vy?

 

Pokud jste se rozhodli opravdu změnit svoje myšlení a to jednou provždy, pak vám gratuluji. Máte před sebou hodně práce, ale jdete rozhodně správným směrem!

Bachovy květové esence z vlastní zkušenosti doporučuji jako výborný prostředek pro období změn – díky Bachovkám zvládají klienti neopakovat staré chyby, nastavit si nové, lepší návyky a hlavně mít stabilní motivaci a rozhodnost, aby se udrželi na té správné cestě i v náročných dnech.

Krásný den přeje

Lída Salemová
Bachovy esence na míru, EFT – uvolnění emočních bloků,
Rodinné konstelace a Bylinná medicína

lida@bachovkypraha.cz
774 028 777
Skype: ludmilasalemova
Fb: Bachovky Praha – Ludmila Salemová