All services are available in English 774 028 777 lida@bachovkypraha.cz
Select Page

Kontakt:

  • E-mail: lida@bachovkypraha.cz
  • Tel. 774 028 777
  • Facebook Bachovky Praha
  • Skype: ludmilasalemova
   Čas skype konzultace je z důvodu probíhajících terapií potřeba domluvit předem
   (přes sms, email, zprávu na facebooku.)
  • All services are available in English

Ceník Bachovy esence na míru, EFT uvolnění emočních bloků, Rodinná konstelace, Bylinná medicína (česká, čínská), Biodynamické terapeutické masáže, Ušní akupunktura:

Využívám podle potřeby také metody z bioenergetiky, vegetoterapie, bodyterapie.

Záleží mi na Vás a na tom, abyste se cítili dobře. Proto jsem se rozhodla nevěnovat se rychlé nabídce terapeutických metod bez hlubšího rozhovoru s Vámi. Jsem tu proto, abychom se spolu komplexně podívali na Vaši životní situaci z různých úhlů. Protože jen nalezení skutečných příčin znamená nalezení skutečných řešení.

Konzultace: 700 Kč za hodinu

Konzultace + směs Bachových esencí na míru: 500 Kč / jednu směs 50 ml (konzultace do 45 minut)
Konzultace je již v ceně lahvičky a může být osobní, emailová, telefonická, přes Skype.
Míchám větší užívací lahvičky o obsahu 50 ml, které vydrží 1,5 měsíce.
Esence nebo byliny (české, TČM) lze zaslat (pošta nebo Zásilkovna). Poštovné a balné: pošta: 150 Kč (případně velmi malá zásilka v bublinkové obálce: 100 Kč). Zaslání je vždy doporučené. Zásilkovna: 100 Kč.Míchám také Bachovy esence pro zvířata (psi, kočky, koně a další).

Diagnostika celkového stavu: 700 Kč/ hodinu
Tato konzultace je diagnostická – zdravotní, psychický a energetický stav organismu. Doporučuji ji pokud se necítíte dobře, ale nejste si jisti metodou, kterou využít pro to, abyste se cítili lépe. Vhodné i jako dárek (např. při zakoupení dárkového poukazu).

EFT – uvolnění emočních bloků: 1000 Kč / setkání
Práce na hlubších příčinách nejrůznějších potíží, které nás limitují v životě.
Jedná se o velmi efektivní metodu založenou na aplikované kineziologii a neurologiivíce o metodě najdete zde.
Jedno sezení (osobně, přes Skype) trvá 1-2 hodiny.

Rodinná konstelace – skupinová nebo individuální
Skupinová: jedná se o celodenní setkání, 10-17 (18) hodin (Praha 9). `
Budete mít možnost postavit si vlastní konstelaci nebo pozorovat a stát v konstelacích dalších účastníků. Obě formy účasti mohou být velmi prospěšné pro řešení nastavení, které jsme přebrali z rodiny, do níž jsme se narodili. Více o rodinných konstelacích se dočtete zde. Cena: účast 200 Kč, postavení vlastní konstelace + 500 Kč.  Jak se přihlásit? Emailem na lida@bachovkypraha.cz nebo přes událost na Facebookové stránce Bachovky Praha – Ludmila Salemová

Individuální konstelace: V individuální konstelaci máte možnost podívat se blíž na Vaši životní situaci – rodinný systém původní rodiny, její atmosféra,  současný partnerský vztah, příčiny zdravotních a psychických obtíží, pracovní situace nebo i na obecná témata jako rozhodování, vztah s opačným pohlavím obecně, postoj k životu celkově apod. Konstelace umí objasnit mnoho nevysvětlitelných potíží v životě, více najdete zde. Doporučuji vyhradit si 2 hodiny času. Cena: 1000 Kč / setkání

Biodynamické terapeutické masáže: 700 Kč za 60 minut, 1000 Kč za 90 minut, 1400 Kč za 120 minut.  Speciální terapeutické masáže, které jsou velmi příjemné a přitom umí uvolňovat psychické bloky, které si neseme někdy i dlouhou dobu a které brání volnému proudění energie = dobrému psychickému rozpoložení a dobrému fungování těla. Masáž probíhá jednak na těle, jednak na tzv. energetickém těle (těsně nad pokožkou). Má tak větší a dlouhodobější dopad na tělo i psychiku než běžné masáže. Délku i intenzitu doteku je možné přizpůsobit tomu co právě potřebujete (masáž energetických drah, hluboká masáž, jemná pečující masáž, stabilizující masáž). Vše záleží na domluvě (je možná i kratší nebo delší než uvedená masáž). Podle potřeby využívám při masážích také Bachovy esence, moxu nebo baňkování. Více o masážích zde.

Ušní akupunktura (aurikuloterapie) – jehličky na místě nebo nalepovací domů, magnetky
Velmi dobrá diagnostická + léčebná metoda: bolesti pohybového aparátu, hlavy nebo zubů, potíže se spánkem, celkové zklidnění nervového systému: deprese, úzkosti, hyperaktivita, neklid, dále je možná podpora pročištění organismu, posílení paměti, příznivý vliv na hormonální systém, štítnou žlázu, nadledvinky, posílení imunity, snížení únavy, nevolnosti včetně cestovních, menopauzální obtíže. Vhodné při odvykání kouření nebo snižování nadváhy – ovlivnění chuti k jídlu, podpora vůle, harmonizace psychiky v období změn.
Ušní akupunktura včetně kompletní diagnostiky – dle délky trvání 200 – 400 Kč
Ušní akupunktura jako doplňková metoda k terapii, masážím, esencím, bylinám – 200 Kč
Více o metodě najdete zde.

Byliny (české i čínské, v různých formách: koncentrované tinktury, kapsle, čaje, globule)
Cena za bylinnou terapii je individuální, závisí na výsledcích diagnostiky zdravotního stavu a na tom jaké je třeba dávkování.

Kromě bylin je možné zakoupit také kvalitní doplňky výživy – kombinace bylin a výtažků nebo mykoterapie. Tato kombinace je obzvlášť vhodná např. při obtížích s trávicím ústrojím, imunitou nebo pokud trpíte únavou, křečemi, otoky apod.

Pokud potřebujete přesunout či zrušit domluvený termín, prosím dejte mi vědět alespoň 24 hodin předem. Chráníte tak svůj i můj čas a umožníte termín využít jinému klientovi, který může mít třeba akutní obtíže. Při zrušení konzultace méně než 24 hodin před domluveným termínem je třeba uhradit plnou cenu za blokovaný termín! Děkuji za pochopení.

Máte otázky? Napište mi, zavolejte nebo pokud se Vaše otázka týká Bachových esencí, pak se  podívejte na Časté dotazy.

Údaje pro platbu na účet:
Číslo účtu: 670100-2210337030/6210
Předčíslí musí být uvedeno, jinak se platba nepřipíše.
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte svoje jméno.

Adresa
Podvinný mlýn 13, Praha 9

MHD: Tramvaj 14 nebo 19 na zastávku “Divadlo Gong”, nejbližší metro Palmovka nebo Vysočanská, autobus 109 Balabenka

Bachovky Praha – Ludmila Salemová
IČ 74389424

Bachovy esence: Větší lahvičky – 50 ml, vystačí na 6 týdnů
(místo obvyklých 3-4 týdnů)

Tradiční čínská medicína
& Ušní akupunktura